OSP Maruszyna

Ochotnicza
Straż Pożarna
w Maruszynie

Menu

Eliminacje gminne OTWP 2022

Miesiąc marzec dla członków MDP Maruszyna był bardzo pracowity, a wszystko to w związku z corocznymi eliminacjami gminnymi Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, które odbyły się 25 marca 2022 roku w remizie OSP Zaskale.

Przez cały ten okres czasu wszystkie zbiórki naszej młodzieży poświęcone były na przyswajanie wiedzy pożarniczej, niezbędnej podczas uczestnictwa w konkursie. 

Ciężka praca naszcyh młodych druhów nie poszła na marne! Do dalszego etapu, którym są eliminacje powiatowe awans wywalczyli Mateusz Cudzich uzyskując miejsce II w III grupie wiekowej oraz Mateusz Wilkus uzyskując miejsce II w II grupie wiekowej za co im serdecznie gratulujemy! Jednkaże to nie jedyne sukcesy naszej drużyny podczas tegorocznego OTWP, mianowicie na miejscu III w II grupie wiekowej uplasował się Mateusz Bylina.

W konkursie brali udział również: Agata Kowlaczyk, Marcin Groński oraz Karolina Bartoszek.

Serdecznie wszystkim gratulujemy oraz życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych, które odbęda się w sali obrad Urzędu Miasta w Nowym Targu dnia 21 kwietnia 2022 roku o godzinie 9:00.Trwa ładowanie strony prosimy czekać...